Medová masáž

 
 

NYNÍ AKCE:MEDOVÁ MASÁŽ 40MIN.k tomu BONUS MASÁŽ

 

RUKOU  20min. v hodnotě 170Kč jako dárek zdarma

 

 

Sladkost, která pomáhá !
Med – pro někoho jen pochoutka, kterou si namaže třeba na chleba, pro jiného zázračný lék a podpůrný prostředek. Med se před dva a půl tisíci lety používal k léčení popálenin, pomáhal ale také zkrášlovat… 
 

 

 

Už naše babičky znaly blahodárnou léčivou a regenerační sílu medu. Med má také silné detoxikační účinky. Proč si tedy alespoň jednou za měsíc nedopřát kůru, po které se budete cítit jako znovuzrozená? Pozor však – masáž by měla být prováděna, jestliže má mít ten správný účinek, jen pravým včelím medem přímo od včelaře! Pustíte-li med a ruce maséra na své tělo, začne med působit až do hloubky tkání a vytáhne z nich toxické usazeniny a zplodiny látkové výměny. 
 

Pod rukama maséra! 
 

Chcete své tělo nechat uvolnit a relaxovat? Teď je ten správný čas! Uvolněte se a poddejte se rukám maséra, které vlévají blahodárnou energii do vašeho la. Při medové masáži byste měla ležet na břiše. Masér vám voňavý tekutý med speciální technikou vmasíruje do pokožky. Dochází k napětí a podtlaku a medový zázrak vytahuje z těla škodlivé látky, houstne a barví se. Máte tak trochu nepříjemný pocit? Obáváte se, že po masáži zůstanete ulepená? Nemusíte mít strach. Po kůře zůstane na vaší kůži jen troška pěny, kterou masér odstraní vlhkým ručníkem. Medová masáž se většinou zaměřuje na oblast zad a šíje. Zlepší stav a výživu pokožky v oblasti masáže, prohřívá a tonizuje.
 

Nevěříte? Vyzkoušejte! 
 

Na rozdíl od běžných masáží využívá metodu tzv. pumpování za pomoci medu a tím uvolňuje z těla toxiny. Navíc stimuluje reflexní zóny, oživuje celý organismus, pomáhá odstraňovat vyčerpání a slabost způsobenou napětím a stresem, nervovými poruchami či neklidem, ale i onemocněním a stářím. Civilizační choroby, škodliviny z prostředí, usazování jedů a toxinů, stres a tlak prostředí, usazeniny z léků, potravy a prostředí, které tělo nedokáže zpracovat – zní to možná jako klišé, ale to vše na nás působí. I když nejste zrovna nemocná, sladká masáž vám může vlít energii do žil. Doporučuje se navštívit ji v prvních fázích alespoň 10krát (po aplikaci jednou týdně), pro udržení rovnováhy a tělesné pohody pak stačí dopřát siočistnou kůru jednou měčně. Cena jedné masáže vyjde na 350kč 40min.k tomu masáž rukou zdarma 20min.BONUS v ceně 170kč- celková doba procedůry  60min.