O výborných účincích na vlasy a pokožku není sporu a možná vás i napadne kde se vlastně vzalo nyní používané slovo šampoo

Jemné léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí ramen, krku a šíje. Zlepšuje kvalitu růstu vlasů, navozuje duševní pohodu a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organizmus. Odstraňuje poruchy spánku a nespavost.

Průběh:

1. Provedení dechového cvičení.

2. Protažení krku a hlavy.

3. Samotná tlaková masáž svalů, bodů a prokrvení vlasové části.

 

Indická masáž hlavy - masáž Champi

 

Jak probíhá skutečná indická masáž Champi? V Indii Vás posadí masér na svou malou židli přímo na ulici. Začne Vám masírovat ramena, šíji, hlavu… a to bez pomůcek, oleje, nemusíte si odložit své oblečení. Jednoduchá, ale velmi účinná relaxace po cestě z práce domů.

 

Já takovou masáž neprovádím- takto ve shonu ulice, ale můžete si ji dopřát v teple, v tichu a klidu.

 

A čím začneme? Příjemnou masáží zad, šíje, ramen a paží. Pak se soustředíme na hlavu.

Je Vám příjemné, když Vás někdo hladí po hlavě, šimrá ve vlasech, masíruje kůži? Pak jste si vybrali tu správnou masáž…

 

indická masáž hlavyCelá masáž trvá  hodinua končí masáží obličeje, a to především čela, spánků a okolí očí.

Při masáži pokožky hlavy dochází k silnému prokrvení a tím i přílivu živin k vlasovým kořínkům.

V tom spočívá kouzlo nádherných, dlouhých, lesklých a hustých vlasů Indek. Indky si ještě do vlasů vtírají vonné oleje, tím je zajištěna výživa vlasů zvenčí. I Vám můžeme tuto proceduru dopřát.

 

Určitě již tušíte jaké účinky indická masáž hlavy tedy má. Jde především o antistresovou masáž a využíváme ji také při bolestech hlavy a to i migrenózních.

 

Jde především o dokonalou relaxaci.

 

Takže,  potřebujete se rychle zbavit stresu a napětí, doplnit energii anebo jen na chvíli spočinout, nenechte si ujít indickou masáž hlavy.

 

Tradiční indická masáž hlavy

Trápí Vás bolesti hlavy způsobené stresem, očním napětím a ztuhlostí krku a ramen?
 

 

Tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let.  Masáž se může provádět jak vleže, tak vsedě (ideální pro nastávající maminky).